• На даний час новинок немає.

Слідуйте за нами на Facebook

  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

    Безкоштовна доставка від 100 грн

  • БЕЗКОШТОВНІ ДЗВІНКИ

    З будь-якого оператора ви можете дзвонити нам безкоштовно на номер 08008022 -

  • ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННЯ

    У нас ви можете сплатити при отриманні готівкою або банківською картою

Доставка піци Харків

Pizzaiolo 24 - це професія яка створює шедеври смаку, а наші кур'єри зможуть зробити доставка піци Харків цілодобово. Якщо цілодобова доставка піци Харків, то це тільки пиццайоло 24. Зверніть увагу, якщо ви робите замовлення на суму понад 79 грн, то піца Харків безкоштовна доставка. Ми відповідаємо за свою якість, тому ви можете не переживати. З якістю товару ми можете ознайомитися онлайн.

Доставка піци Харків цілодобовоДоставка піци Харків

У нас доставка піци Харків цілодобово. Це важливий момент. Якщо Вам, наприклад, потрібна піца о 3 годині ночі, зовсім не обов'язково замовляти її днем. Адже всяке блюдо краще вживати свіжим.

Цілодобова доставка піци Харків позбавить Вас від зайвого клопоту в будь-який час доби. Будь то теплий літній день або темна зимова ніч. Несподівано прийшли гості? Втомилися і немає сил стояти біля плити? Просто хочете порадувати своїх близьких новим смаком або перевіреним рецептом? Просто наберіть наш номер і виберіть піцу. Ваше замовлення буде оперативно доставлений.

Піца доставка Харків

Піца доставка Харків цілодобово, в нашій фірмі, є найпростішим і швидким способом поїсти із задоволенням, без зайвих клопотів. Причому, це не їжа з напівфабрикатів з консервантами. Всі продукти натуральні і екологічно чисті. Все готується професійними кухарями, з використанням кращих світових рецептів і з дотриманням всіх санітарних норм. Таку їжу можна вживати самим, не соромно запропонувати гостям і не страшно дати поласувати дитині. Майстерність приготування піци відточується роками і не обмежується просто викладанням інгредієнтів і соусів на розкачане тісто.

Піца Харків доставкаПіца доставка Харків

У нас піца Харків доставка безкоштовно, за умови, що сума замовлення перевищує 100 грн. 100 грн абсолютно доступна ціна для любителів піци, особливо для тих, хто розрізняє поняття «піца» і «тісто з овочами». Тому, в переважній більшості випадків наші клієнти нічого не платять за доставку. А адже це важливо, в той час, коли кожна копійка на обліку. Коли ціни ростуть постійно, причому, вже не грає ролі курс долара, ціни то все одно зростають.

Стати нашим замовником, і ми Вас не розчаруємо! Ми зацікавлені в тому, щоб Ви були нашими постійними клієнтами. Чим більше буде у нас клієнтів, тим більше знижок, акцій і безкоштовних сервісних послуг ми зможемо собі дозволити. І тим більше Ви зможете економити, не на шкоду якості обслуговування і продукції, зрозуміло. Ми не жадібні і готові працювати сумлінно і заробляти на обсягах, щоб дарувати Вам задоволення від найсмачнішої і свіжої піци!