Метрова піца Товарів у наявності: 9

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Метрова піца Харків

Для тих, кому потрібна метрова піца Харків може запропонувати мінімум 50-60 варіантів від різних виробників по всьому місту. Є така можливість і у нас.

Метрова піца Харків

Що таке метрова піца? Ну, тут все просто: її довжина 1 метр. Навіщо така велика? Як правило, у нас, піца не є повсякденною їжею, як, наприклад, у італійців. Це якийсь елемент свята. Але, чи не свята в «класичному» стилі нашої країни, з грандіозним застіллям, безліччю страв і спиртних напоїв. Це, можна сказати, «молодіжне віяння». Без надлишкових об'їдання і пиятик. Просто хороша, весела компанія весело проводить час. Це ситно і без будь-яких шкідливих елементів, типу чіпсів і сухариків. До речі, і люди старшого віку вже відходять від розуміння критеріїв свята, як «щедре застілля». І тут, коли багато людей беруть участь у вечірці, має сенс, щоб піци було багато. Чому не замовити кілька піц? Тут все просто: кілька піц - кілька коробок, за кожну з яких теж треба заплатити. Це, звичайно, небагато, в порівнянні з ціною піци, але, все-таки, теж зайві витрати. В цілому, економія буде істотна. Причому не тільки за рахунок ціни упаковки, але і за рахунок обсягу замовлення. Адже, в даному випадку, виробник економить ще й на ресурсах. Щоб випікати піцу, піч доводиться гріти і так і так. Для кількох піц - кілька печей. Для однієї великої - одну. Це ще один фактор, який знижує собівартість піци (енергія зараз не копійчана).

Метрова піца Харків

Хтось заперечить, що у кожного свій смак і краще замовляти кілька різних, ніж одну велику. Знову помилка. Багато піци не є «однотипної». Часто метрова піца - це, фактично, поєднання декількох різних піц на одному аркуші. Тому, беручи шматки з різних місць, є можливість поласувати кількома різними піцами. Просто, для початку слід вивчити склад і зрозуміти яку піцу замовляти. Даний формат не завжди має «жорсткі» стандарти, тому, кожен виробник орієнтується на попит і, як правило, комбінує з найбільш популярних піц маленьких розмірів. Є, безумовно, і «класичні» варіанти, коли піца робиться, як збільшений варіант більш маленької піци, а є «мікс», який має на увазі цілий набір різних компонентів на різних ділянках піци, благо розмір дозволяє.

Вага таких піц різний. Як правило, від 900 до 1,5 грам кг. Все визначається вагою компонентів.